| Aniela2777 a întrebat:

Exista o solutie pentru par sa mi`l fac negru?(Nu vopsea) Nu vreau permanent, vreau sa mi se duca dupa cateva spalari, gen cum este solutia "albastru de metil".Sau alta modalitate in care mi`l pot inchide la culoare, al meu este saten. Funda

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Da, cu nuanţator Loncolor. Găseşti în Carrefour (mă rog, o prietenă de acolo a luat). E până în 10-15 lei şi ţine două săptămâni, cam aşa.

| Aniela2777 explică (pentru Rockart):

Se duce la spalare? sau cum? nu vreau sa fie ca vopseaua..doar daca creste parul

| Rockart a răspuns (pentru Aniela2777):

Da, se duce la spălare un pic câte-un pic.
P.S: Să te clăteşti superbine după ce te-ai vopsit să nu mai iasă vopseaua, să te trezeşti neagră pe gât (cum a păţit o prietenă). laughing

| Aniela2777 explică (pentru Rockart):

Si eu am patit cu solutille alea de la farmacie rolling on the floor))) Acum stiulaughing Muuuulta apa laughing) :* Mersi multbig grin

| Rockart a răspuns (pentru Aniela2777):

laughing
Cu plăcere!

6 răspunsuri:
| Madalin_Panait_1990 a răspuns:

Vopsea permanenta nu exista, doar nuantator care te tine cateva saptamani dar parul creste si creste parul normal, cu acea culoare a lui naturala asa ca nu mai intreba pe TPU intreaba lumea macar te afci de ras la ai tai nu in fata intregii lumihee hee

| Aniela2777 explică (pentru Madalin_Panait_1990):

Poftim?straight face Cum sa nu existe vopsea permanenta?rolling on the floor))) esti batut in caplaughing vopseaua sta pana iti creste parul, adica nu se duce la spalarehappy dar daca tu te crezi destept treaba ta.