| LesLady a întrebat:

Exista persoane cu o alta orientare sexuala pe acest sitehappy?

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

@chipicao - dar sper ca din acele orientari fac parte pedofilii si zoofilii? Sa mori tu! Speri?
Dude, wtf? Nu mai bine taci din gura daca nu stii despre ce e vorba?

Ba frate, proasta lume...
Honey, daca vrei sa intrebi ceva anume legat de gay sau bi, intreaba si ti se va raspunde. Cu intrebarea asta nu faci mare branza decat sa te ia vreunu sau altu la misto.

Si sa stii ca ai putea fii mai specifica cand zici "orientari sexuale". Desi sunt convins ca tu stii de maxim 4 sa stii ca sunt muuuuuuuult mai multe: unele se pedepsesc cu inchisoarea (pedofilia, zoofilia, necrofilia, etc), iar cu altele nu prea te lauzi ( scato, uro, etc)

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vreo 3 sau 4 am vazut dar si eu ma consider asexual fara femei si fara barbati doar relatie amicala.

| cancelarul a răspuns:

Esti interesat/a?

| chipicao_9588 a răspuns:

Cu siguranta, dar sper ca din acele orientari fac parte pedofilii si zoofilii.