| Parintele a întrebat:

Ce orientare sexuala aveti? Eu bisexual. Tu?

Răspuns Câştigător
| ina a răspuns:

La fel.

41 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

"Iubesc" femeile!

identitate
| identitate a răspuns:

"Parinte, parinte"... tu ai confundat sutana cu rochia!tongue laughing
Eu sunt hetero dar sa stii ca te sustin!winking
Si voi lasati "parintele" in pace, e inger pe langa cei adevarati...happy

P. S.
Dumnezeu, preocupat ca a crescut numarul cuplurilor gay si lesbi, il trimite pe Sf.Petru pe Pamant sa faca ceva si sa incerce sa rezolve problema.
Sf.Petru, dupa ce a stat un timp pe aici, s-a intors in cer sa-i spuna lui Dumnezeu ca nu se poate face nimic.
In lift, la intoarcere, ingerul care era liftier a scapat cheile pe jos si s-a aplecat sa le ia.
Sf.Petru nu a rezistat tentatiei...si s-a apucat de treaba. Dumnezeu s-a suparat foc si la trimis in iad sa stea acolo pana se caieste si isi revine.
Dupa un timp, fiindu-i dor de Sf.Petru si vrand sa vada daca poate sa-l aduca inapoi, Dumnezeu a mers pana in iad sa-l vada.
Cand a ajuns acolo...era intuneric bezna, smoala intarita, focurile stinse si toti dracii adunati intr-un colt si tremurand. Dumnezeu, socat il striga pe Lucifer si il intreaba:
-Lucifer, ce se intampla aici, de ce focurile de sub cazane sunt stinse?!
Lucifer, cu vocea tremuranda raspunde:
-Doamne! De cand L-ai trimis aici pe Sf.Petru nu mai vrea nimeni sa faca focul...Cine e prost sa se aplece?!

| nobody_9468 a răspuns:

Eu sunt onesexuallaughing).
Te sustin, eu iti sunt alaturi Parintehee hee.

Bafta.

| Duhovnicul a răspuns:

Paganule

Janina
| Janina a răspuns:

Popa te tii de draci?

| GdX a răspuns:

Sfinte Tare Sfinte Mare Sfinte fara de moartee
Doaaaaamne miluieeesteee dooooaaaaamne miluieeeste
Iarta lui pacatele facute cu voie si fara de voie
Cu trupul cu vorba cu faptele
Doaaaamneee miluiesteee doaaamnee miluiestee
Iarta-l doamne ca nu stie ce face.
Parinte? ce le faci enoriasilor cand ii spovedesti? Parinte parinte esti nebun parinteeee.

| JesterRO a răspuns:

Fiecare face ce vrea, incerci sa-ti aduni o comunitate?
Doar ca natura ne-a facut astfel incat sa perpetuam - femeie si barbat - nu sa denaturam lucrurile.
In fine, curiozitatea nu are limite, trebuie doar sa stii unde sa te opresti.

| Gosh. a răspuns:

Mama chiar esti parinte?
lol.frumos,frumos.
mie imi plac doar baietii.

| Mina a răspuns:

Un preot locuia langa o manastire si avea 10 gaini si un cocos.
Cocosul din cand in cand disparea, dar aparea pana seara. Ultima data cand a zburat nu s-a mai intors si preotul, primul lucru duminica in biserica, a intrebat lumea:
- As vrea sa stiu daca cineva are un cocos?… si toti barbatii s-au ridicat in picioare…
- Nu, nu, nu, am vrut sa intreb daca cineva a vazut un cocos?…si toate femeile s-au ridicat in picioare…
- Nu, nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu, vreau sa stiu daca cineva de aici a vazut un cocos care nu-i apartine?… si jumatate din femei s-au ridicat in picioare…
- Nu, nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu, vreau sa stiu daca cineva a vazut cocosul meu?… si toate maicutele s-au sculat in picioare.

| Infernia a răspuns:

Ma dezamagesti laughing

| Infernia a răspuns:

Mata fraiere laughing Te iubesc boule

Răspuns utilizator avertizat
| lunarwolf a răspuns:

Ba,voi nu vedeti ca asta isi bate joc de oameni?straight face

Chiar credeti ca-i parinte?rolling on the floor))))))
Deschide-ti-va, ochii.

Tipule, presupun ca ai vreo 12-13 ani si esti lipsit de ocupatie, ba mai mult - au inceput sa-ti zboare hormonii.

*stropeste monitorul cu aghiasma*
Piei, Satană!straight face

| Maiia69 a răspuns:

La feel smug

| matt25 a răspuns:

Esti bi si ai user parintele? Ar trebui sa iti fie rusine. :-)

| angelinthedark a răspuns:

Du-te ba si culca-te mare om esti si uh. te-ai trezit sa intrebi aiurea, parca cuiva ii pasa ca tu esti bisexual, ca ai poza cu preot si ca esti un mare fraier, dar te-a intrebat macar cineva dk esti bi sau nu? din partea mea poti sa fi si tri...eu nu-s, imi plac baieti, dar daca dau de baieti ca tine, mai bine ma fac lesbiana, pfff hai ceau.

| Drinni a răspuns:

Oooo:O.Padre. Padrelaughingrolling on the floor girls rules, sorrylaughingrolling on the floor

| Drinni a răspuns:

Eu sunt...trisexuala...rolling on the floor. uite aici un specimen ce n-a mai vazut biserica! va rog eu sa nu ma ardeti pe rug!rolling on the floor

| Abcfunny a răspuns:

Imi plac baietii[sunt fata]love struck

hmm. esti popa si esti, bi?

au dreptate aia de la tv :]]]]

Doamnee sfinte!

| Klara a răspuns:

Parinte, ai terminat scoala de maici in 2 ore juma'?
Ai golit sihastria de calugari?
Te felicit.

| Lol_1641 a răspuns:

Heterosexual! *Girlz Rule* love struck

| BlackVeil a răspuns:

Piei satana... laughing

| Bya132 a răspuns:

Ce s-a întâmplat, Părinte? Te-ai gândit să fi și matale "pă trend"?
Du-te și spovedește-te! cred că ai multe de zis

| pinguinuVerde a răspuns:

*aruncă pe monitor cu apă sfinţită*

| gfdessjtyrd76 a răspuns:

Parinte ai pierdut trenulllllll.pacat ca noi oamenii de rand avem incredere in voi dar dupa cate se intampla nea pierdem.pacat de noi toti

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

La fel.

| HellGirl4EverInHell a răspuns:

In mod normal nu am nimic cu bisexualii, fiind si eu una din eilaughing... dar tu/dvs ca parinte... adica si eu sunt credincioasa, nu-i problema asta dar... nai nici o problema cu asta? parinte bi?>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nick name Parintele... link cu ateism... bisexual. ce-i de capul tau? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parinte parinte:]] ce minte!
sa ti-o trag o data asa gravlaughing