| MiReLa_3183 a întrebat:

Fetel; or. v-ati putea indragosti de un ...gypsyyyworriedthinkinglaughingrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Problema nu e in a te indragosti. Fii sigur ca multe fete se indragostesc de rromi. Problema apare cand vrei o relatie si totusi sunt unele temeri. Poate ar fi trebuit sa te axezi pe acest fenomen.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu m-am gândit la asta niciodată.
Pa, pa.

| divinuu a răspuns:

Da, deja am facut astawinking

| l0rre a răspuns:

Nu cred.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Anndreeaaaaaa a răspuns:

Normal...ca nu!

| MOONWalk_8865 a răspuns:

Nas putea

| No name_4527 a răspuns:

Sincer, cred ca da. Adica nu toti rromii sunt hoti, imputiti si chestii de-astea. Sunt unii care sunt mult mai civilizati decat romanii in persoana. Acum nu stiu, poate da, poate nu.

| No name_4527 a răspuns:

Sincer, cred ca da. Adica nu toti rromii sunt hoti, imputiti si chestii de-astea. Sunt unii care sunt mult mai civilizati decat romanii in persoana. Acum nu stiu, poate da, poate nu.

| yoo_2743 a răspuns:

Nu