| anonim_4396 a întrebat:

V-ati putea indragosti de cineva de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Teoretic orice se poate.

14 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Sigur ca da, daca vad acel om in poza pot sa ma indragostesc la o adica.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Nu trebuie neapărat să-i vezi poza, te poate atrage prin răspunsurile pe care le dă, felul cum comunică în scris, umorul, energia pe care o emită prin răspunsurile oferite.

Nu trebuie neapărat să vezi o figură ca să te îndrăgostești de cineva.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar nu mi s-a intamplat pana acum.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Dragostea adevarată o simți pentru caracterul și personalitatea omului, nu pentru cât de bine arată, fiindcă nicio relație nu rezistă în timp, dacă este superficială, bazată doar pe un exterior frumos dar un suflet gol.winking

| oglindasultanului a răspuns:

Inainte sa-mi fac acest cont, am jucat un joc online, si as putea zice ca a fost un fel de "indragostit" de caracterul din joc, persoana avea mai multe conturi si prieteni razand de mine, am venit aici sa fiu "la mine acasa" si mi s-a cam facut aceeasi atmosfera, nu am gasit alinarea care o cautam, sau sa am alta exprienta.

| CIaudiu a răspuns:

Da

| SharpEagle a răspuns:

De cine crezi te-ai indragostit?

| Pnin a răspuns:

Nu.

| Anonim67377882 a răspuns:

Poate.
Dar eu ma indragostesc de aproape oricine, nu e ceva ce poate sa ma mire.

| Ella66 a răspuns:

Nu

| CP16 a răspuns:

Hai ca nu toti care au TPU sunt animale happy

| PieptulPuiului a răspuns (pentru CP16):

Nu toti, dar tu sigur da.

| CP16 a răspuns:

E si gelozia o scuza

| Bloodyella a răspuns:

De Hecate, daca ar fi fost barbat.