| Regedesubmunte a întrebat:

Fetele apreciază băieți bine făcuți, adică cei care merg la sală?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine facuti dar nu cu muschii extra definiti si nu cu patratele. Cah laughing.

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, fetele apreciaza mai mult baietii inteligenti, respectuosi si cu maniere frumoase in primul rand, muschii n-s importanti intr-o relatie!

| Florentina9210 a răspuns:

Nu. Noi apreciem aia cu sunculite. smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Adica aia bucatari, sa ne prajeasca sunculita.laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nea, eram doar ironica. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Aolo! Si eu glumeam. laughing

| peperonies a răspuns:

Daca ai personalitatea unui cartof nu prea.

| mnbvf a răspuns:

În general, da.

| Regedesubmunte explică:

Dar cei înalți, slabi, svelți?

| GreenVoid a răspuns (pentru Regedesubmunte):

Scanduri gen?laughingPana la urma daca i ok la fata si e slab nu vad nici o problema.Dar dintre doi ok la fata, unu slab si unu bine facut, tot muschii s baza.

| Cristina1412 a răspuns:

Depinde de fiecare fata pana la urma, dar majoritatea DA. Deoarece acest lucru nu numai ca te face sa arati bine, dar te ajuta sa ai si o sanatate buna.

| AndreaTedra a răspuns:

Nu neaparat...nu trebuiesc neaparat patratele.

| Iuliausurelu a răspuns:

Fetele in ziua de astazi nu iubesc baeitii care sunt bine facuti, ele se uita daca sunt bogati, daca au masina si in rest nu le intereseaza!

| AmNevoieDeAjutorFoarteMare a răspuns:

Desigur, insa nu intrecand normalul! Dar degeaba are muschi daca nu are nimic in cap!winking