| anonim_4396 a întrebat:

Fetele care si-au facut suvite cu "violet de gentiana",ce parere aveti, va place rezultatul?

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca ai parul blond sau saten deschis, atunci o sa fie vizibil si o sa se vada. Am avut tot parul acum 4-5 ani, dar partea proasta este ca se decoloreaza pe orice: perna, prosoape, piele etc. Culoarea se duce complet in vreo 2-3 saptamani, in functie de cat de des te speli pe cap.

| CrisDdf a răspuns:

As cam vrea sa imi fac, nu pe tot parul, ci doar pe la varfuri, dar nu as vrea sa se ia pe haine, mai ales.