| anonim_4396 a întrebat:

Fetele cu ochelari vi se par urate?

Răspuns Câştigător
| Povesticu1D a răspuns:

Nu! Chiar nu mi se par urate.Fiecare cu gusturile lor! Mie una imi plac.De exemplu am o verisoara care poarta ochelari si chestia asta nu ma deranjeaza cu nimic, plus ca...ii sta foarte bine! laughing))

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de ea şi de ochelari. La unele le stă bine la altele nu. Cred că eşi chestia să-ţi găseşti nişte rame care să te avatajeze. Oricum, ochelarii sunt ca un defect din naştere, deci de ce să judeci o persoană sau s-o consideri urâtă pentru atâta lucru?

| Liviu a răspuns:

Nu conteaza cum arata un om, conteaza cum gandeste si cum reactioneaza.Prefer o fata care sa stie sa ma trateze,indiferent daca poarta sau nu ochelari, indiferent daca are formele lu nicoleta luciu, sau forme normale. Prefer o femeie care sa stie ce vrea de la viata, si sa fie luptatoare, sa am langa cine luptabig grin

| smile1 a răspuns:

Categoric nu! toti suntem frumosi in felul nostru. si sa stii ma multe fete cu ochelari par mai sexy decat alte fete care nu au. plus ca ochelarii fac bine la vedere si nu va trebui sa stai cu ei pana la adanci batraneti. secretul e sa ai incredere in tine si sa-ti placa ceea ce vezi cand te uiti in oglinda. tu esti unicasi frumoase prin felul tau de a fii nu conteaza daca ai ochelari sau nu. pup :*

| Musique a răspuns:

Pe unele le avantajează, pe altele nu.
Baftă!

| AlleSss a răspuns:

Heii. Clar => NU. Fiecare e frumos în felul lui!winking

| alexandrey a răspuns:

Nu

| CinevaNou a răspuns:

Le da o aura de inteligentasmug

| Aηdяєєa a răspuns:

Depinde de fata. Daca ii sta bine sau nu.
Mie nu mi se par urate big grin

| Lavinia516 a răspuns:

Nu. Chiar deloc. happy

| ENDofGaming a răspuns:

Nu deloc chiar mi se par frumoase