| Scarabeul a întrebat:

Fetele cum considera baietii a fi sexy in afara faptului de avea muschi?

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu conteaza muschii ci Muschiul sa fie :Bini Dătat!

| LikeARollingStone a răspuns:

Mie nu mi se par sexy baietii cu muschilaughing
Apreciez foarte mult la un baiat; ironia si sarcasmul...Mi se par incredibil de sexy aceste 2 lucruri...winking

| fuzzer a răspuns:

Un baiat ca sa fie sexy, in primul rand trebuie sa stie cum sa manipuleze o fata, si sa stea bine cu scula.

| Ayako a răspuns:

Trebuie sa stie sa se comporte cu o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin cat de mult il duce capul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor le plac baietii creti de parca parul ar fi tot.

| SebylVane1890 a răspuns:

Prin felul de a fi si de a gandi big grin

| Alexaaxc a răspuns:

In primul rand aspectul fizic ingrijit, trasaturi armonioase. frumusetea e subiectiva, se afla in ochiul celui care judeca dar poti sa ai grija de tine si sa arati mereu bine.
Mai conteaza si comportamentul tau si sa nu fi
'cel mai prost din curtea scolii". Prezenta de spirit, glumele, increderea vor fi ca un magnet. De asemenea si reputatia spune multe despre un baiat.

| Batgirl a răspuns:

Fiecare baiat are ceva al lui...

| Abbcdd a răspuns:

Depinde de el.