| razvan1305 a întrebat:

Fetele.
Cum va place sa fiti abordate cand sunteti cu prietenele sau cand sunteti singure.

P. s nu ma refer in ce caz ci atunci cand sunteti cu prieteni cum var placea sa va abordeze un baiat cu ce gesturi, vorbe sau cum va place sa fiti abordate cand sunteti singure. Rasp bun e premiat cu funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar place sa fiu abordata atunci cand sunt singura, iar cel care ar dorii sa-mi transmita sentimente sau ceva ar fi de preferat un zambet din partea lui, o apropiere sfioasa, dar si sa fie sigur pe el, o privire dulce, tandra, atragatoare...etc NU sa fluiere ca un disperat si sa spuna : "Ce faci frumoas-o" Dace mai intelnesc obsedati de genu, data viitoare le dau o geanta in cap laughing
Si etc se pot spune multe in concluzie sa fie el insui! Sa se comporte cat mai natural si firesc!happy
Happy night!

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Paai.atunci cand se baga in seama un baiat cu mineethinking As vrea sa fie putin timid, dar totusi tupeist.Sa nu stea in fata mea fara sa zica ceva. Vreau sa vorbeasca mult, sa fie amuzant si sa se comporte dragutbatting eyelashes

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Imi place sa fiu abordata cand sunt singura.
E mai sigur, de fapt, cum sa-ti spun...nu se baga alta prietena in seama la respectivul.
Imi place sa fiu abordata cu vorbe, si cu gesturi, nu ar strica.
Acum, depinde si de felul fiecarui baiat.

O seara placutahappy

| girl95 a răspuns:

Cand sunt singura.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos! happy