| Lilllith a întrebat:

Fetelor care vi se pare cel mai dragut baiat din trupa shinee? funda daca va place acelasi ca si mie.:X

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Pt ca shinee a fost prima trupa pe care am ascultata de cand a inceput sa-mi placa ca-pop`ul, preferatul meu a fost si a ramas MINHO; X, apoi urmeaza in ordine crescatoare : TAEMIN, KEY, ONEW, JONGHYUN.
Sper ca iti plac si tie la fel cum imi plac mie. Baftahappy

3 răspunsuri:
| Adina_9029 a răspuns:

Mie imi place ce cel cu parul lung nu stiu exact cum il cheama ca nu askult de mult timp melodiile lor dar acela mi se pare cel mai dragut! 1

| Madalina_Mady_1997_LXiL a răspuns (pentru Adina_9029):

Acela e Taemin...eu il iubesc

| Key a răspuns:

In mod sigur Key este cel mai dragut din trupa