| irinaaa a întrebat:

Cui ii place trupa Coreeana SHINee? Funda^^

Răspuns Câştigător
| Tofity a răspuns:

Mielove struck

21 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Daca-ti zic ca-mi place imi dai funda? XD

| 인스피릿 a răspuns:

Uhm si mie-mi plac. ^_^
La inceput ascultam doar Stand By Me (din BOF OST), dar acum imi plac aproape toate piesele lor.xD Un fanfic m-a facut sa caut mai multe despre ei and now I have to get my daily dose of SHINee in order to live.

| Malvina24 a răspuns:

Nu am auzit de ea.Imi pare rau. Posteaza cu link cu o melodie de-a lor(preferata ta)

| PikaRawrr a răspuns:

Mieeeee love struck love struck love struck

| Razna a răspuns:

Ii adooor :X

| casy_5467 a răspuns:

Mie nu imi place...
eu o adoooor/o iubesc? ce melodie iti place de la ei si de cine iti place cel mai mult?batting eyelashes eu dintre membri nu am preferati, ii iubesc pe toti 5 iar melodie.romantic,stand by me, rdd, lucifer...[mai sunt dar din pacate prea multe]

| Lorelei2121 a răspuns:

Nu mie! Ai fost la vreun concert din cele trei?

| RuffledOwl a răspuns:

Este una din trupele mele preferate.
Si prima trupa din ca-pop de care am auzit.
Deci da... îmi place foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie o ador!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult. mi-ar placea sa merg la un concert de-al lor cand voi fi mare, imi plac majoritatea trupelor ca-pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fac melodii super este una dintre trupele mele care ask mereu muzica eu ask cel mai mult muzica din trupe coreene cred ca am vreo 30 de trupe coreene si de fete dar si de baieti si caut in continuare

| Madalina_Mady_1997_LXiL a răspuns:

Ii iubesc pe SHINee

| Madalynna97 a răspuns:

E cat de cat draguta :*

| Sokares a răspuns:

Mie happy

| HiroshimaXD a răspuns:

Mie. altii mai buni nu sunt.nunna nomuiepoo

| HiroshimaXD a răspuns:

Mie ...mai ales Taemi:X astept funda big grin

| HiroshimaXD a răspuns:

MIE! Mi se par cei mai buni happy

| Kidda75 a răspuns:

Mieee love struck dudee ii adooooor =p~

| bubulynacryna a răspuns:

Mie!,mai ales KEY! love