| KindKid17 a întrebat:

Fetelor ce baieti va plac? Eu sunt mai inalt(1.90) ochi albastrii, cu freza clasica, mai glumet asa de fel. E ok? Daca mai vreti detalii, va dau. Mie imi plac fetele scunde, cu ochii caprui

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Intai si intai nu isi poate da seama nimeni cum arati atata timp cat nu dai o poza.

Oricum, asta nu conteaza... trebuie doar sa tii minte ca preferintele difera.

Chiar daca unor fete le plac ochii albastri, altora le plac mai mult cei caprui. Ideea este ca exista cineva pentru fiecare... In caz contrar multi dintre noi am ramane fara "perechi".

Ai incredere in tine, ai grija de corpul pe care il ai si continua sa fii glumet.

| KindKid17 explică (pentru RainmakerX):

Multumesc man! Intotdeauna vii cu raspunsuri bune care ma imbarbateaza! Sanatate!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme, ca o sa ai destule fete care s ate caute!

Eu am adorat baietii foarte inalti, de aceea m-am si maritat cu unul de 1.92.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu 1,90 si ea 1, 50? laughing merge? 40 de cm chiar nu-i mult laughing

| KindKid17 explică (pentru anonim_4396):

crying Ce sa fac. nu poti opri cresterea

| anonim_4396 a răspuns (pentru KindKid17):

laughing dar îți poți alege o iubita mai înaltă ca să nu fiți Stan și Bran