| KindKid17 a întrebat:

Fetele cu ochii caprui, scunde si cu par shaten, ce baieti prefera?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baieti de bani gata, care sa le dea gata, baieti de bani gata, kalashnikov mitraliera ratataata

| RainmakerX a răspuns:

Ti-am mai zis de atatea ori... va cunoasteti de atata timp! Actioneaza!

| KindKid17 explică (pentru RainmakerX):

Bre, aici e vorba de mai multe fete laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru KindKid17):

Damn ...atunci alege 1hee hee

| aXy99 a răspuns:

Fiecare prefera alt tip. Nu este o regula sa stii. Daca iti place de o persoana, nu trebuie sa aiba ochii de o anume culoare sau o anumita inaltime. Mai conteaza si mentalitatea.

| Goete a răspuns:

E ca si cum ai intreba performanta unui tip de calculator cu anumite caracteristici.
Chiar crezi ca toti baietii cu ochi ca si ai tai, statura si par ca al tau, preferati aceleasi fete? Bag mana in foc ca unii nici macar nu prefera fetele... Tu esti unic si Ea e unica. Ofera-i un suras, o vorba buna si te va prefera pe tine.

Răspuns utilizator avertizat
| PogChamp a răspuns:

Cu portofelul si gonada mare si mintea mica. De preferat sa arate ca Brad Pitt.