| termanEmil a întrebat:

Dau funda!
fetelor eu fiind baiat, as vrea sa stiu unde voi vreti sa fiti invitate la 15 ani cu un baiat frumushel?
la o inghetata, cafenea...
ce propuneti?

6 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns:

In parc big grin Seminte si suc!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vai dar ce modest esti? "Frumușelule", lasă gagicile, și vezi de școală puștanule. Că te văd la stirile pro tv de la ora 17, "un adolescent a lăsat gravidă o fată de 15 ani, amîndoi erau la un suc".

| raluk27 a răspuns:

Pai daca m-ar invita in oras un baiat frumusel si mai ales modest, mi-ar placea sa mergem la un film. Asta ca sa avem subiecte de conversatie in cazul in care el nu e foarte inteligent.

| drhotzu a răspuns:

He he he
asta nu cred ca merge cu inghetata, ca nu mergea nici cand aveam eu 15 ani (acum 11 ani si ceva), la un suc, o pizza, o bere, o shaorma laughing

| Crazyycoffedrop a răspuns:

Ce zici de o plimbare in parc?tonguebatting eyelashes eu cred ca este ok.

| Emin90 a răspuns:

C *** nu pot sa pun intrebari si nici cand raspund nu imi arata angry