| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,ce părere aveți despre băieții cu nasul mare, inestetic? Cât de mare este acest impediment în viziunea voastră amoroasă?

2 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Eu nu am nicio problema cu nasurile mari... daca iti place de cineva nu te uiti doar la nas

| 6Anonim9 a răspuns:

Sunt baiat si o sa-ti spun o parere generala.
am o colega care are nasul mare, dar bai, e super frumoasa. Fara acel nas nu stiu cum ar arata... Deci nu e mereu un obstacol. Sunt multi carora li se potriveste acel nas. Ala e elementul care ii diferentiaza. Nu ar trebui sa se simta nimeni ofensat sau complexat. Numai bine!