| gabycaty a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre blonzi cu ochii albastri?

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

A fost si cred ca va ramane idealul masculin in viziunea mea.

5 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Frumosi

| Madesz a răspuns:

Gen... Matty B? happy

| chilledzebra a răspuns:

Sincer,cand eram mai mica visam la un print blond cu ochii albastrii, dar stii cum e : varsta trece si visele la fel. Nu spun ca nu sunt frumosi, fiecare baiat e frumos in felul sau aparte, insa nu ii poti ignora si pe cei sateni cu ochii verzi sau bruneti cu ochii de taciune. Adica sa fim, serioase!

| MiniLaura a răspuns:

In copilarie, visam la asa ceva. Atunci exteriorul conta, dar acum nu prea mai conteaza.

| Arya22 a răspuns:

Depinde. Adică, în mare parte sunt frumoși, dar depinde. Înainte numai la genul acesta de băieți visam rolling on the floor