| Madness345 a întrebat:

Fetelor, ce va place la un baiat? Pe primul plan sa punem simtul umorului, restul spune.ti voi

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Moral vorbind, sa aiba carisma, sa aima o prezenta relaxata, sa ma simt confortabil cu el, sa fie inteligent, sa avem ce vorbi, sa fie respectuos nu doar cu mine dar si cu cei din jur, sa nu-si arate toate slabiciunile si sa ma incarce in permanenta cu probleme lui, sa fie sincer, romantic, sa stie sa ma surprinda, sa fie fidel.

| RAY a răspuns:

Pe naiba degeaba ești clovn dacă esti urat, contează aspectul fizic cel mai mult, cand te place fata aia ea are un interes sa te cunosca, tu placi o fata amuzanta dar urata?

| Violleta2022 a răspuns:

Umorul sa fie in coada, nu primul... prefer un om inteligent, care vorbeste serios, nu o face pe bufonul/ clovnul.

| DralyaDary a răspuns:

Cel putin mie mi-ar place sa fie mai inalt ca mine, sa fie frumos, destept, sa nu fie mai mic ca mine la ani. Mi-ar place sa fie ambitios si de treaba, in primul rand ar trebui sa imi fie un prieten bun si dupa totul sa vina natural.