| RAY a întrebat:

Sunt majoritatea fetelor lipsite de simtul umorului?

Răspuns Câştigător
| doctorAnswer a răspuns:

Bună, Ray!
Întrebarea pe care ai pus-o este la fel cum ai spune "majoritatea oamenilor au o înălțime peste 1, 70cm" (total fals).
Depinde de persoană.
Un om mai inteligent o să aibă un simț al umorului mai dezvoltat.
Schimbând vorbe de la o persoană la alta nu înseamnă că schimbi și nivelul de cultură.
De asemenea, contează și calitatea glumelor.

17 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz. Chiar ar fi culmea sa fie asa. big grin

| RAY explică (pentru corbulalbrosu):

Daca explodeaza vreo bomba sa stiti ca e vina mea

| sofisis a răspuns:

Ideea e asa : daca nu cunosti fata respectiva, bine ar fi sa nu o iei la misto...e lipsa de bun simt si normal ca se supara.
Ca idee, sunt multe fete care sufera de ele si de nebagare in seama.
O tipa inteligenta insa, mereu va avea simtul umorului, in orice situatie.

| danutzu96 a răspuns:

Sau multi fac glume proaste...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da singurul mod prin care pot fi muzante este doar când te tachineazã

| RAY explică (pentru anonim_4396):

De multe ori am senzatia ca sunt la dezactivat o bomba nucleara cand vorbesc cu o fata,asa repede se supara, multe i au gluma in serios, multe se cred printese, au fite, aiurea

| EcceHomo a răspuns:

Femeile,pe lângă cele cinci simțuri clasice, mai au incă două:al şaselea simț-cel extrasenzorial(telepatia, intuiția, clarviziunea)şi un al şaptelea simț-simțul umorului.happy

| D3I3 a răspuns:

Nu cred, mie majoritatea oamenilor pe care îi cunosc zic că sunt amuzantă. Fetele nu vor să supere oamenii din jur, cine știe.

| RAY explică (pentru D3I3):

Ma bucur de asta, pregatesteste sa isi trimit glume prin felicitari

| Vanishgold a răspuns:

Din contra, mie mi se pare că bărbații au devenit foarte serioși și nu mai au umor, ceea ce e nasol sad

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Serios? si eu sunt serios?

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Tu ești nici prea prea, nici foarte foarte, totuși ești, dar nu ești, dar hai că ești și totuși nu, dar no... Înțelegi? Nu? Nici eu!

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Numai inteleg nimic, depinde cu cine vorbesc

| DepravatRo a răspuns:

Nu, te-nvarti tu prin cercuri triste numai cu proaste.

| ImiPlaceHentaiu a răspuns:

Nu chiar, daca ti se pare ca unele fete rad fara motiv, inseamna ca rad de tine.