| Sabìŋaaa a întrebat:

Fetelor, cu ce va imbracati prima zi de scoala? >:

Răspuns Câştigător
| ღAncaღ a răspuns:

Pai, ar veni prima data vorba > " sa ajung pana atunci" < dar in mare parte m-am hotarat, nu in totalitate dar oricum trebuie sa ajung la o concluzie: ori o rochita culoare alb cu negru cu bretele si cam bufanta (depinde de vreme), ori cam normal adica, blugi pana mai misto, maleta pe corp sau tricou sclipitor, iar in picioare la rochita pantofiori cu toc pe negru iar la imbracamintea separata adidasi! cum spuneam "depinde de vreme" big grinwinking byewave

8 răspunsuri:
| Eka7Lyzza a răspuns:

Oo ce intrebare love struck deci big grin m`as imbraca cu blugi stramptzi, un tricou gri si cu sandale negre cu cureaua de sclipici. uh big grin?

| Mangustă a răspuns:

Ok, nu-s fata, dar stiu ca la noi in scoala macar in prima zi trebuie sa vi OBLIGATORIU in uniforma (camasa alba, sacou si pantalonii aia exact ca al baieti o, o sau fusta)! Iar deja dupa prima saptamana se face parada modei! laughing

| Element25 a răspuns:

Eu...pai nu-s genu care sa ma imbrac fooartee elegant.
Deci...o pereche de blugi mov asortati cu o curea cu cap de mort(o combinatie de culori inchise),"shuzii" mei cu cap de mort de la Circa, probabil imi voi lua un tricou si peste tricou inca ceva in caz de mi-e cald in clasa sa pot sa-l dau jos.
Si accesori: pai lantu meu cu o cruce si 3 capete de mort si o bratara care sa se asorteze.
Poate pare putin ciudatlaughing) dar asta e am fost sincerapuppy dog eyes (nu e ceva foarte deosebit)straight face

| sunshine_4741 a răspuns:

Eu una ma imbrac in blugi, camasa si pantofi.cred ca o sa imi iau si o geanta in asorteu...

| kissbaby a răspuns:

Buna! Pai eu in prima zi de scoala am sa imi iau o camauta alba cu putin negru pe ea, o fusta de genul asta.http://www.google.ro/......tp?/imgres Fundaa ...asa si niste pantofi sau cizulite[ inca nu m-am decis.Iar parul al las desfacut]

| Sabìŋaaa explică:

Interesante toate raspunsurile smug. Nici eu nu sunt genu care sa ma imbrac foarte elegant, m-am gandit la o pereche de blugi, o bluzita sau o camasa mai frumoasa si o pereche de pantofi cu toc sau mai bine niste sandale thinking

| YoanaYo a răspuns:

Interesant smug
Pai... vreau [trebuie] sa-mi iau o camasa... fustita neagra sau colorata [gen Scotiatongue]. Pantofi fara toc sa nu o iau la vale prin multime laughing
A, si vreau sa imi fac o codita impletita pe o parte. Am eu o idee fixa laughing

Dar tu?

| EmaCha a răspuns:

Pai...o rochie draguta, o camasa alba (la noi e obligatorie), parul impletit p o parte si o pereche d sandale dragute!