| Cristiinaaaaa a întrebat:

Fetelor, cum va imbracati in prima zi de scoala?

8 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

O pereche de blugi mulati niste tenisi negri cool si o bluzita moderna si o vesta neagra mulata tonguetongue

| Tooooo a răspuns:

Pai eu imi iau blugi rupti tenisi Un maeu si un sfetaras... apoi ghiozdanul pentru`ca o sa am nevoie de el atunci cand imi v-a da cartile dar tu cum te imbraci? uite la noi e o ttraditie acum depinde de zone noi nu ne lu`a fuste noi ne cumparam haine de scoala haine adica pantaloni bluze din astea asa ca altceva nu am ce sa imi iau ca noi nu ne luam fuste in prima zi mnu e interzis dar noa. daca asa e ...mult succes in noul an scolar

| marionettetolife a răspuns:

Colanti o fusta scurta albastra un tricou negru si bascheti lungi albastri :d
tu?

| iöиi a răspuns:

Sincer habar n-am.De prin august ma gandesc si tot nu m-am hotarat.straight face am sa vad dimineata primele haine care imi ies in fata.

| SkyZ0 a răspuns:

Ducetiva goale O sa faceti senzatie laughing)rolling on the floor)

| VecheaȘosetuță a răspuns:

Păi, eu o să îmi iau o fustiță gri mai strâmtă și cu pense la buzunare, un maieu alb și un jerseu coral pe deasupra, încălțată cu niște balerini maro. Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balerini,blugi,camasa si sacoubig grin

| Diana10000 a răspuns:

Buna Cristina.Eu ma imbrac in prima zi de scoala, daca e cald intr-o fusta neagra larguta sau stramta cu cu camasa de culoare alb si negru sau alba cu o poseta neagra si sandale negre cu toc sau fara si daca e rece ma imbrac in blugi stramti albastri si camasa cu maneca lunga neagra si alba geanta neagra cu balerini negri si cu o cordeluta neagra si fundita alba. Sper ca te-am ajutat putin.Succes la scoala!