| alecssandra a întrebat:

Fetelor m-am facut de Craciun pe 24 cu un nuantator de la loncolor, o nuanta de roscat mai inchis.peparul meu blond a iesit un roscat turbat, sangeriu, m-am tot spalat pe cap sa se duca. s-a mai dus dar tot mai are o tenta f usoara spre roscat si pe alocuri pete de roscat [pe pachet zice ca se duce dupa 8 spalari, eu m-am spalat de atunci de vrei 4-5 ori] si pe 31 ma vopsesc blonda si ieri am facut baie pe cap si mi-am propus pana pe 31 cand ca vopsesc sa nu ma spal pe cap ca nu mi-ar mai afecta asa mult vopseaua parul. Dar am o dilema...eu ma vopsesc blonda cu o vopsea de la palette la care da si 2 plicuri de decolorant si cum mai am pe alocuri roscatul ala si tenta aia nasoala... oare ce o sa iasa? mersi

1 răspuns:
| Eu_7853 a răspuns:

Pai unde ai pete de roscat o sa iti iese blond mai inchis.happy