| dori001 a întrebat:

Fetelor mamele voastre poarta chilot tanga? ave ti ceva legat de aceasta

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Pai avenger daca te-ai sinchisii sa bagi hainele la spalat sau sa le scoti din masina sa le intinzi asa ai afla cam ce haine sunt prin casa si ce chiloti poarta mama ta.

| TheAvenger a răspuns (pentru EnvyU):

Neaah...pe mine nu mă interesează nici cât negru sub unghie ce se întâmplă în jurul meu.

| TheAvenger a răspuns:

Lol laughing..de unde satan vrei să știu eu ce chiloți poartă maică-mea?rolling on the floor..io nu vorbesc cu ea mai deloc..decât ce faci bine pa.da pai să mai știu și ce chiloți poartărolling on the floor.dă-o-n cristoșii ei de treabă laughing

| bogboy101 a răspuns:

Da poarta am vazut intamplator si imi place si mie si ei

| simonafrumoasa a răspuns:

A mea e prea naspa si nu poarta. na nici tocuri nu poarta si nici nu se macheaza. apropo esti baiat sau fata?

| Bbibi07 a răspuns:

Da, poarta. Nu e ceva rau in asta!