| denykiss a întrebat:

Fetelor, mamele voastre poarta chilot tanga (bikini)? Daca da, vi se pare normal? Pe voi va lasa?

Răspuns Câştigător
| LittleLady a răspuns:

Mama a purtat mai demult,dar acum nu mai poarta. Pe mine nu prea ma lasa,insa nu se opune categoric. Uneori mai port, ma fac sa ma simt sexy, iar alteori ma incomodeaza. Adica nu port toata saptamana, cand simt ca ma irita, port chilotei normali. big grin

| denykiss explică (pentru LittleLady):

Hmm, si nu te simteai ciudat sa o vezi pe mama ta asa sexi? Nu se prea uitau alti barbati dupa ea? Nu era dorita? Probabil era mai tanara cand purta nu?

Pe tine de ce nu prea te lasa daca ea purta? Esti prea micuta?

| LittleLady a răspuns (pentru denykiss):

Nu,nu se uitau. Si da, asta era mai demult, pe cand eu eram micuta, dar poate se uitau si nu bagam eu de seama. laughing Ea zice ca pot face hemoroizi. Am o verisoara care poarta bikini de cel putin 8 ani si nu are nimic. Totul tine de igiena, in primul rand! happy Acum nu se mai tine de capul meu sa nu port, ce-i drept, vara sunt super potriviti.

| denykiss explică (pentru LittleLady):

Hmmm... mie mi se pare ciudat, poate vroia sa atraga atentia altor barbati. La plaja purta?

| LittleLady a răspuns (pentru denykiss):

Nu.

26 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Conform formularii tale, doar fetele au mame. Din cate stiu eu acest tip de lenjerie poate crea anumite probleme, deci daca nu te lasa sa porti asa ceva, e cu un motiv.

| bogboy101 a răspuns:

Da poarta am vazut intamplator si imi place si mie si ei

| denykiss explică (pentru bogboy101):

Tu porti? Te lasa?

Ea nu e prea sexy asa?

| bogboy101 a răspuns (pentru denykiss):

Sunt baiat am 15 ani.nu am nimic impotriva chiar imi place cum ii sta se vad prin haine mai mulate

| denykiss explică (pentru bogboy101):

Si nu e ciudat? Nu se uita barbatii dupa ea?

| bogboy101 a răspuns (pentru denykiss):

Nup nu se uita.tu porti sau mama ta poarta?

| denykiss explică (pentru bogboy101):

Da port si imi place mult. Ma simt comod si extraordinar de sexy. Parca daca nu am ceva "in fund" e naspa... am inceput sa ma obijunuies asa.hee hee

Mama la fel, dar mi se pare ca arata ciudat de sexy fundul ei si barbatii roiesc pe langa ea si ii fac avansuri tot timpul...

| bogboy101 a răspuns (pentru denykiss):

Cati ani ai?

| denykiss explică (pentru bogboy101):

15 de ce?

| bogboy101 a răspuns (pentru denykiss):

A nu intrebam asa de curiozitate

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Nu mama nu si nici eu nu suntem baieti!

| NatyAriana a răspuns:

Mama nu dar pe mine ma lasa dar nu prea port, nu ma simt comod.

| Olari_Sveta_1996 a răspuns:

Nu mama mea nu porta, ni ci eu dar iti spun nu e bine sa folosesti.

| capbatutcatalina a răspuns:

Mama mea nu poarta, dar pe mine ma lasa.Insa mie nu imi place si nu port

| denykiss explică (pentru capbatutcatalina):

De ce nu iti place?

| capbatutcatalina a răspuns (pentru denykiss):

Nu ma simt comod, dar fiecare are preferintele salehappy

| anoon a răspuns:

Da si da ✌

| Anabella22 a răspuns:

Da poarta

| Anabella22 a răspuns:

Mama mea poarta micro tanga, adică ceva minuscul

| Puffy12 a răspuns:

Da, de ce nu? Mami poarta, si ma lasa si pe mine, nu are nicio problema. Port in fiecre zi a lunii, exceptie in zilele menstruatiei. Nua deranjeaza cu nimic.

| denykiss explică (pentru Puffy12):

Ce misto e mama ta si cred ca si tanar super sexy... Dar nu te simti ciudat? Nu se uita barbatii "cu pofta" la ea? La plaja poarta?

Cred ca si mergeti la cumparaturi impreuna happy

| jeffray a răspuns:

Vrei sex?