| Ingridd22 a întrebat:

Fetelor, voi cu ati slabit? De la un timp sunt disperata laughing. Vreau sa slabesc neaparat. Ajutati-ma! Scuzati categoriahee hee. Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| Scumpilicii a răspuns:

Pai, incearca sa mananci cat mai sanatoshee hee. Adica, o lasi mai incet cu carnea, si mananca mai multe fructe; legume etc. Si fa miscare zilniz minim 30 minute... Succes! Te-ap pupat! Funda? big grin

3 răspunsuri:
| blondyna9o a răspuns:

Www.topdiete.com Gasesti acolo o reteta, nu mai tin minte cum se numeste, dar sunt multe :) Incearca-le si o sa vezi ca o sa ai rezultate bune.

| DennySa660 a răspuns:

Hey...sa-ti zic ceva:Eu am vrut sa slabesc dar nu am luat pastile sau nu mai stiu ce, nu am mai mancat seara dupa ora 7 iar pe zi mancam dar nu gras.Am auzit ca ceaiul verde este bun dar nu am incercat.Eu nu am slabit mult dar am dat burtica jos.Te pup:*

| StylesGeorgiii a răspuns:

Păi alergam cam 30 de min.
Mancam mai sănătos :3
Mă plimbam cu bicicleta şi acum arat foarte bine