| ● βéвєℓuѕά ℓu’h ∂ℓά a întrebat:

Fetelor voua cum va place sa va imbracati si cum asortati hainele?

Răspuns Câştigător
| angeltyo a răspuns:

Fiecare are propriul stil. De exemplu, mie imi plac hainele in culori vii, ca roz sau verde, asortate cu stil cu alte accesorii. Imi plac mult bratarile, si de obicei port destul de multe pe o mana si pe cealalta port doar una sau doua. Port blugi stramti, cateodata fuste cu egari, malete mulate asortate cu o veste de blugi sau cu bolero. Da, cateodata depinde si de starea de spirit. Uneori tin neaparat sa port pantofi si alteori abia daca ma uit daca mi-am luat cizme sau adidasi.Imi plac hainele cu multe modele, sau cu un desen mare si sugestiv, mi se par foarte chic. Ador bolerourile, beretele stil frantuzesc sau jachetele stramte. Am multe idei de haine, fac si un curs de desaign vestimentar, ti-as sugera si tie unul daca vrei sa iti dezvolti simtul estetic.

7 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Dupa starea de spirit.Sunt zile in care ma imbrac in negru, altele in culori mai vii.

Adopt si stilul sport, dar si cel elegant.

| Alina_9354 a răspuns:

Eu ma imbrac dupa starea mea din acea zi! Daca e o zi ploiasa si nu sunt prea vesela nu prea ma intereseaza ce pun pe mine dar daca e o zi insorita imi combin hainele, incerc sa fiu cat mai la moda...combin malete cu tricouri, tricouri cu veste, camasi cu niste curelebig grin

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Eu ador camasile...alea mai largi, lungi pana la fund si colorate, tenesi sau bascheti de obicei negri daca a blugi negri daca am pantaloni alta culoare imi iau papuci culoarea bluzei, in rest centuri si veste. aaa si foarte bulte bratari...si imi plac gentile mari:X:Xsper ca ai inteles cevahappy

| gabriela007 a răspuns:

Mie imi place sa ma imbrac in blugiwinking si tenisi sau pantofi. depindewinking. De obicei nu folosesc mai mult de 4 culori la o tinuta, ca altfel as arata ca un clown laughing.

| 1234567890_7534 a răspuns:

Pai.eu de obicei ma imbrac dupa starea de spirit!
Daca sunt mai trista abordez tinute mai inchise la culoare...
Daca e o zii insorita in cerc sa ma asortez.si abordez culori mai vesele...
De exemplu imi place sa asortez o samasa cu o curea in talie, pantaloni stramti, si o pereche de tenesi, sau o samasuta mai lunga de fund...cu,colanti si mult mai multe dar nu pot sa le scriu:d

| 1234567890_7534 a răspuns:

Camasa*

| andrut_6794 a răspuns:

Bai eu ma imbrac asa cum vreau chiar daca nu sunt la moda nu ma intere ce zice lumea e viata mea nu e viata lor asa ca faci ce iti zice inima