| Lola956 a întrebat:

Hey!^^
Va pasa mult cum va asortati? Va pasa daca va imbracati numai intr-o culoare si adaugati inca un lucru de o alta culoare care nu are nici o legatura cu hainele? Va pasa daca cineva comenteaza in privinta asta?

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Sincera sa fiu eu sunt genul de persoana care tine mult cont de parerea celorlalti si nu imi place deloc asta la mine, as vrea sa nu imi mai pese ce parere au alti despre cum ma imbrac, cum imi fac parul etc.
Sincera sa fiu insa daca imi place un outfit foarte mult atunci chiar ca nu mai tin cont de parerea celorlalti si ma imbrac cum ma simt eu bine.

| Ramonaaaa a răspuns:

1.Da.Pentru mine, este important ca hainele să fie asortate asta dacă vreau să îmi iasă un outfit cu gust.
2.Probabil că te referi la un outfit în aceeaşi culoare dar cu un accesoriu într-o nuanţă diferită. Deşi ideea este destul de interesantă, mai bine trece pe lista de "OUT".
3.Ca orice om(cred!) îmi pasă dacă outfitul meu este criticat dar încerc să îmi dau seama dacă critica este constructivă sau nu.
Dacă răspunsul este nu, nu mă las influenţată de alţii şi continui să mă îmbrac cum îmi place şi cum mă simt bine.

| Mariinaa a răspuns:

Sincer eu imi pornesc o tinuta de la un articol vestimentar si pe baza lui "construiesc", consider ca trebuie sa ai o ..nu stiu, o ideea a culorilor, ce cu ce se potriveste ca sincer, decat sa arati ca un semafor, mai bine te imbraci usor chic, nu e greu deloc. Succes!happy

| IrinaAniri a răspuns:

Pai depinde, sunt unele haine care se potrivesc chiar daca nu au nici o legatura, pentru ca se poarta contrastul. daca te imbraci toata intr-o culoare si iti pui un accesoriu de alta ar mai trebui sa adaugi o curea, un lant, o bratara sau niste pantofi de acceiasi culoare, arata super

| diana0983 a răspuns:

Ii fain sa te asortezi. Dar acum cu moda asta nu e neaparat eu de exemplu am purtat blugi galbeni un tricou alb si tenesi albastri... Si nu are nimic. Nu prea mai conteaza sa te asortezi...Si nu, nu ma intereseaza ce zice lumea laughing Poate sa zica ce vrea

| ????????Loding a răspuns:

- Hei! Pai logic..conteaza macar putin sa fii asortata. Imagineaza`ti si tu! Rochie cu adidasi. Sau..sandalute cu trening! E ceva x_x de groaza. Mie imi place sa ma asortez..cat de cat asa.
Nu conteaza chestia asta! Daca mie imi place cum sta, putin imi pasa daca nu are nici`o legatura cu hainele! \m/. De exemplu: Iti pui niste colanti gri, un tricou mov mai lungut si peste un pulover, iar in picioare niste expadrile mai colorate sau mai bine niste tenisi sau opincute! Ce are?smug Adicaa.....totusi daca iti sta bine nu mai conteaza!
Frateee![asta e raspunsu` de la ultima intrebare]! Chiar nu imi pasaa deloc! Cui nu ii place, nu se uita si gata! Acum.e o generatie mai " sarita " deci! [ Shut up ]! Paa!