| Iamforfun a întrebat:

Fetelor, va place sa va imbracati in rosu?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi place foarte mult la lenjeria intimă feminină, bineînțeles!
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Cu toate ca este culoarea mea preferata, ma imbrac foarte rar in haine de culoare rosie (nu vreau sa atrag prea multa atentie asupra mea). O folosesc doar ca accent de culoare (ce e mult - strica).

| Bojthe a răspuns:

Da deoarece imi place sa atrag atentia asupra mea

| DakotaRoyse a răspuns:

Da, dar în general doar bluza, sau mă rog, partea de sus. Pantaloni roşii nu-mi place să port.

Happy new year happy

| NinaY a răspuns:

Da, nu este culoarea mea preferata, dar este printre ele.Chiar si asa, imi sta foarte bine in rosu si mi se pare ca iti scoate in evidenta feminitatea big grin

| Ancutsa a răspuns:

Buna!
Toata in rosu? Sa arat ca Scufita Rosie, nu?laughing
Glumeam!
Pai depinde cu ce merge acel rosu, cu ce-l asortez. mie una nu prea imi place, este prea aprins pentru o imbracaminte de mers pe strada.
Daca ar fi la o nunta, club. da!

La multi ani! :*

| babydolldeea a răspuns:

Da am parul saten si imi sta destul de bine cu o bluza rosu aprinsa dar acum depinde si de modelul bluzei

| Ana_6509 a răspuns:

Îmi place foarte mult combinaţia roşu-negru.

| foreverANDaDAY a răspuns:

Imi place rosul nu il port foarte des dar il port...
Am niste blugi rosii care imi plac dar nu port foarte des...

| Yumitsu a răspuns:

Rosu-nu prea cred. imi place oranjul, dar nici oranj nu imbrac. poate vara. In celelalte anotimpuri cred ca sunt potrivite culorile mai neutre: alb, gri, cafeniu, sau puuuutin de tot rosu. adica desenul pe o bluzita...

| malinne a răspuns:

Nu prea:d

| alyna24 a răspuns:

Nu e o culoare urata, nu imi place nimic rosu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place sa port rosu deoarece este una dintre culorile care ma avantajeaza.