| Decembrie a întrebat:

Folosesc Camtasia Studio sa filmez, si cand vreau sa urc pe youtube videoclipul nu imi da voi : pul de fişier. camrec este un fişier proiect şi nu un fişier video real. Urmaţi aceşti paşi pentru a face conversia acestui fişier într-un format de fişier acceptat. si ma redirectioneaza pe urmatorul link :

http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?hl=ro&an swer=1694220

1 răspuns:
| Mariussssssss a răspuns:

Din Camtasia da-i la file>save as si acolo ii setezi extensia avi sau altceva compatibil cu youtube.