| Laaaaaariiiiiiiii a întrebat:

Vreau sa incarc un clip pe youtube (l-am editat intr-un program de editat) si nu ma lasa sa il incarc. Spune: "Tipul de fișier.vep este un fișier proiect, nu un fișier video în sine. Urmați acești pași pentru a-l converti într-un format de fișier acceptat."
Chestia este ca nu stiu cum sa il "convertesc" intru-un alt fel de fisier...

Funda + Vot!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Descarca si instaleaza : Freemake Video Converter - converteste-l in orice format, apoi o sa mearga! Succes!

| Laaaaaariiiiiiiii explică (pentru lpavel):

Este si un program de editat sau doar un "CONVERTER"?

| lpavel a răspuns (pentru Laaaaaariiiiiiiii):

Amandoua dar de editat e putin mai greu...