| Ale101 a întrebat:

Foloseste cineva Showbox? Dacă da, de ce imi spune ca trebuie sa verific conexiunea la internet, cand eu am de fapt?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu se pot viziona filme pe ShowBox, deocamdată. Îți spun asta, ca să nu te chinui degeaba. :)
Și nu cred că e din cauza conexiunii la internet. Am verificat acum, e o eroare de server. Uite, și mie îmi apare:
http://imgur.com/a/aMyBf3F
... și altora, la fel.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, îl folosesc când vizionez filme. Dar nu folosesc varianta din Magazin Play.
Mai eliberează spațiu din telefon (descarcă tot ce ai pe un stick de memorie) și nu vei mai avea probleme.

| Ale101 explică:

Da nici eu nu folosesc aplicația de pe magazin play
Si am dezinstalat cateva aplicatii si nici acum nu ma lasa

| Ale101 explică (pentru floresdemayo):

Mersi

| floresdemayo a răspuns (pentru Ale101):

Nu se pot viziona filme pe ShowBox, deocamdată. Îți spun asta, ca să nu te chinui degeaba. :)
Și nu cred că e din cauza conexiunii la internet. Am verificat acum, e o eroare de server. Uite, și mie îmi apare:
http://imgur.com/a/aMyBf3F
... și altora, la fel.