| Cookieahjkekdn a întrebat:

Fosta mea prietena cea mai buna nu mai e cea mai buna.eu acum ma inteleg bine cu alt cineva si cand stateam cu ea trebuia sa ma rog de dansa ca sa iesim undeva sau chestii de genul acesta si era timida, iar mie imi place sa fiu prietena cu mai multi sa stau in grupuri mai mari etc. Credeti ca e asa pentru ca am o alta prietena, desi eu vreau sa fiu prietena si cu ea pentru ca suntem colege dar sa nu mai iesim pe afara chestii, sau pentru ca celelate cogele cu care iese ea ii spun chestii rele despre mine? sau voi ce ati spune?:-s

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Eu cred ca asta e felul ei de a fi. Nu are nimic daca tu ai alte prietene.