| Noreasontosimle a întrebat:

Frateee care e faza cu Yahoo Mesenger, nu inteleg. Nu am mai intrat de mult timp pe mess, dar acum am nevoie de ceva si nu mai merge, am dat sa schimb parola pentru ca stiu intrebarile de siguranta si nu pot introduce nicio parola~x( Am vrut sa mi fac alt id si aceeasi problema am avut! crying Cine stie cum dracu trebuie sa fie parola ca sa mearga

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conturile yahoo nefolosite se sterg automat dar verifica data si ora din pc sa fie ok.bafta

| Noreasontosimle explică (pentru anonim_4396):

Sunt setate corect!sad

| Noreasontosimle explică (pentru Noreasontosimle):

Si, daca sunt sterse.e ok, dar de ce nu mi pot face altul?laughing la parola am probleme

| Bejenariu_Cezar_1990 a răspuns:

Pai ai putea sa-si reinztalezi Messenger-ul sau windows-ul ok?

| Noreasontosimle explică (pentru Bejenariu_Cezar_1990):

Messengerul l-am instalat chiar acum cateva orelaughing pentru ca nu l mai aveam deloc. si avand in vedere ca abia de cateva zile mi-am luat calculatorul de la reparat ..nu cred ca ar avea windowsul vreo vina.sad