| claudya_7228 a întrebat:

Cum pot ca sa-mi schimb parola de la mess? ma refer dupa ce am intrat pe yahoo?

Răspuns Câştigător
| mikey a răspuns:

Ok. Dupa ce ai intrat dai in stanga us unde scrie:messenger.Pe urma iti apare o lista si dai``my acount info``. Dupa ce ai dat my acount info id-ul tau ii scris mai sis si dedesuot scrii parola si dai sing in. apoi dai Change Password. apare cv unde scrie:Enter your Current Passwordsadscrii parola pe care o ai ). Dedesupt Choose a New Password: scrii parola pe care doresti sa o ai acum, si dedesubt de Choose a New Password scrie Confirm your New Password:scrii din nou noua parola(scrii parola pe care ai ai acua nu pe aceea dinainte)dai save, apoi continue si gatatongue.

14 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Dai un click aici:
https://edit.yahoo.com/config/change_pw?scrumb=/AM4Ttg6TKP&. done=http://edit.yahoo.com/......xXK/tb3wOB
Te loghezi si iti schimbi parola.
Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

Link-ul meu e bun, dar trebuie dat copy la el (tot) si paste in browser.

https://edit.yahoo.com/config/change_pw?scrumb=/AM4Ttg6TKP&. done=http://edit.yahoo.com/config/eval_profile%3F.src%3Dym%26.scrumb%3DZxXK/tb3
Shin.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Trebuie sa ai pe undeva "Account details". Dai click (iti va mai cere o data parola), treci parola pe care o vrei la "Change pasword", aceeasi parola noua la "confirm pasword" si apoi dai "save changes".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce ai intrat ai in stanga sus "Hi" numele tau. Click acolo si ai optiunea Edit my account... apoi Change Password si banuiesc ca te descurcitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nici eu nu stiu eu dc crezi ca caut si faza cu messenger nu functioneaza bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

KjfnKA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OK.iti sp. Dupa ce ai intrat dai in stanga us unde scrie:messenger.Pe urma iti apare o lista si dai``my acount info'. Dupa ce ai dat my acount info id-ul tau ii scris mai sis si dedesuot scrii parola si dai sing in. apoi dai Change Password. apare ceva unde scrie:Enter your Current Password scrii parola pe care o ai.). Dedesupt Choose a New Password: scrii parola pe care doresti sa o ai acum, si dedesubt de Choose a New Password scrie Confirm your New Password:scrii din nou noua parola(scrii parola pe care ai ai acua nu pe aceea dinainte)dai save, apoi continue si gata...happyhappyhappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ce faci? eu pot sa iti dau raspuns daca imi dai accept pe id-ul ingeras. mic_fitzos si iti voi da un raspunsnu din toate pe care le-am citit eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mikey a stiut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nici un raspuns cine imi zice si miea cum imi fac alt id

| nelyjoly a răspuns:

Logheaza-te la yahoo mail dupa care dai My Account. Te va pune sa reintroduci password-ul dupa care te va loga la contul tau. Apoi o sa vezi acolo change password si dai clic pe el si rezolvi problema

| CatalinOrzan a răspuns:

Da pe my acont si de acolo change pasword si iti scrii marola ta in prima casuta, iar in a II-a si a III-a parola cu care vrei sa o inlocuiesti

| delyaroscata a răspuns:

Cum pot sa_mi schimb parola de la id?