| Realilusion a întrebat:

Fund pentru cel mai rapdi sfat! Am invitat o fata pentru a doua oara in oras si mi-a spus ca de ce? putem vb pe net.si eu am vrut sa o intreb daca vrea sa fie prietena mea daruindui un trandafir. Ce sa-i zic?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Ca doar fata in fata ii poti zice ce ai pe inima, sa aiba incredere in tine si daca macar un singur gest de al tau o va supara sa plece imediat, dar ca o asiguri ca vrei sa-i faci o surpriza si nu ar avea farmec daca nu ar accepta sa va intalniti macar 5 minute atat! si daca i se pare deplasat ceva, o lasi sa plece! Multa bafta!

1 răspuns:
| DyAnA95 a răspuns:

Ii poti spune ca ai ceva de vorbit cu ea si vrei sa ii vei reactia. spune-i k nu o sa dureze mult. Dar ce vrei sa ii spui e mai personal si nu ii poti spune pe net. Sper sa accepte.Succesbig grin [P.S daca vezi ca evita las-o asa! happy.nu exagera]