| Realilusion a întrebat:

Hei salu TPU! Dau funda pentru cel mai bun sfat. Maine vreau sa ies cu o fata la plimbare in oras si am vrut sa-i dau un trandafir si sa o sarut si sa o intreb daca vrea sa fie prietena mea(am mai iesit odata cu ea asta e a doua intalnire) Si la florarie nu mai au trandafiri, ce altceva i`as putea lua? Dau funda pentru cel mai bun sfat!

2 răspunsuri:
| vanessa98 a răspuns:

Poti sa-i iei lalele, sau margarete sau ori ce floare pentru ca o floare inseamna foarte mult pentru o fata

| gretablue a răspuns:

O ciocolata.