| Nousername a întrebat:

Funda! Ar trebuii sa imi fie rusine daca parinti mei nu au masina si ar trebui sa fac multa miscare in fiecare zi sa ma deplasez? Ar trebuii sa imi fie rusine sa ies cu prietena mea (bogata raau ) deoarece eu as merge pana la ea acasa pe jos, si nu as veni cum vine ea la mine cu gipu?

8 răspunsuri:
| DBlack a răspuns:

Sa iti fie rusine? de ce sa iti fie rusine? iti este rusine cu familia ta? nici ai mei nu au masina thinking si nu imi este rusinehee hee fiecare cu ce isi permite. daca nu au ai mei masina, imi cumpar eu, daca ei la vremea lor nu si-au permis o masina.hee hee iti poti cumpara tu masina, daca parintii tai nu si-au permis sa isi cumpere masina la vremea lor, iti poti cumpara tuhee hee.

legat de prietena ta. in general fetele cu foarte multi bani, care au jeep si etc.au arfe-n cap, si nu stau cu oricine, prietena ta sta cu tine, vine la tine. asta inseamna ca este o persoana cu capul pe umeri, si te accepta asa cum esti cu adevarathee hee. simte-te bine happy. o sa vina si vremea ta, sa ai masina

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Nu ar trebui sa iti fie rusine ca nu ai masina si mergi pe jos. Sti cum se zice : "Mersul pe jos face piciorul frumos" happy

| Puffy1721 a răspuns:

Nici ai mei nu au masina! happy Nu ar trebui sa iti fie rusine! tongue

| Autumnfeelings a răspuns:

Nu.In viata nu le poti avea pe toate.

| ZeWsSs a răspuns:

Mai nu pentru ca ea daca este bogata si este prietena cu tine inseamna ca nu o intereseaza situatia ta materiala...si asta ar trebui sa faci si tu sa nu te intereseze ca ea vine cu gipu sau nu, ai mei au masina dar eu tot pe jos merg si la scoala si la majoritatea prietenilor mei, deci nu este motiv de rusine.

| ioanaioana a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti fie rusine deloc, asta-i viata, cu bune cu rele trebuie so acceptam

| AdiAde99 a răspuns:

Nu,nu ar terbui,da asa,cati ani ai? dc sa iti fie rusine,bine ca esti tu mai altfel si mai clasica, normala si nu vii cu jeep, barem stii ce sunt banii si poate nu vrei sa ii irosesti
Bravo tie

| Dani3lo a răspuns:

Nu ar trebui sa iti fie rusine, trebuie sa te mandresti cu ce ai. Nici parintii mei nu au dar trebuie sa ai demnitate cea ce un copil bogat si rasfatat nu cred ca are.