| emilia a întrebat:

Funda*!
Brunetele sau blondele?
Vreau raspunsuri sincere.
Stiu ca e o prostie, ca nu importa culoarea parului, dar totusi sunt curioasa.
Blondul parca e mai senzual, brunetul mai serios.
Nu accept raspunsuri gen "blondele sunt proaste " sau altceva.
Astept opiniile voastre sincere + argumente*!

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Se spune ca baietilor le plac blondele dar iubesc brunetele! Imi place sa cred acest lucru pentru ca si eu sunt bruneta big grin Cred ca blondele sunt frumoase prin faptul ca aduc asa cu niste ingerasi si parca atunci cand te uiti la ele se lumineaza totul happy. Brunetele sunt frumoase pentru ca par mai misterioase si mai senzuale big grin si parca au mai multa culoare.
Fiecare culoare de par are frumusetea sa la fel ca si fiecare om...

Fundita?big grin

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Brunete.Pentru ca nu sunt asa pasive ca blondele. Mie brunetele mi se par mai sexy ca blondele smug. Adica nu zic laughing si eu sunt tot bruneta.
Mie una blondul nu mi se pare senzual(mai ales cand radacinile sunt nerge ).
Argumentul meu este acela ca orice ai face, blondele isi fac existenta prin culoare parului, iar brunetele si-o castiga prin munca. Intr-adevar sunt si excepti.
Nu te supara adica esti blonda, dar...este doar o parerewinking

| nirvanacartof a răspuns:

Buna.
Nu a nimic impotriva blondelor dar sa stii ca majoritatea fetelor ''inteligente'' aleg culoarea asta. Asa ca...pac pac am facut un banclaughing
Brunetul-te face mai slaba, sa stii si arata mai sexywinking.
Deci bruneta(eu sunt saten)
O zep bona, MariaTPU.

| oAnna a răspuns:

Brunetele pentru ca e mai coolwinking

| RaLuX_5234 a răspuns:

Dintre blonde si brunete eu aleg...brunetele! De ce? pentru. ca sunt brunetalaughingOricum,''nu conteaza cat de lung ai parul, important e ce si cum gandesti!''

| virgil_9750 a răspuns:

Depinde din ce pct. de vedere privesti. Daca ai pronuntat senzual, si ma ocup putin de fashion, e clar ca blondul castiga in fata parului brunet. Oricum discutia asta poate lua multe variante... nu cred ca exista un raspuns exact la intrebare...