| anapatras a întrebat:

Buna. pot folosi bicarbonat de sodiu pentru albirea dintilor daca am plombe? si daca nu, imi puteti spune alte metode pentru albirea dintilor? (fara stomatolog).

5 răspunsuri:
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Dape. poti folosi bicarbonat de sodiu dupa ce te speli bine pe dinti
funda?batting eyelashes

| Diia94 a răspuns:

Nu poti folosi dupa cate stiu eu mai ales dacaa ai carii.

Pai nu stiu o pasta bunathinking Fructele potrivite thinking

| anapatras explică (pentru Diia94):

Buna. poti sa-mi spui te rog de ce nu pot folosi daca am carii? mersi.

| Diia94 a răspuns (pentru anapatras):

Sincer nu stiu sigur (mi se pare ca mananca dintelethinking ) o sa ma interesez

| anapatras explică (pentru Diia94):

Cand afli te rog sa ma anunti. mersi. happy