| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

FUNDA! Buna TPU! Am si eu o problema.:-(! M-am despartit de prietenul meu si acum eu am prieten si el are prietena, dar mereu cand sunt afara si ma suna prietenul meu se uita la mine cand vorbesc cu el la telefon si incepe sa huiduie [face in toate felurile : huaa, huuu(copilarii din astea)]. Pe mess imi spune ca imi sparce parola de la metin2 adventure (un joc care imi place foarte mult). Va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa fac ca sa nu mai faca asa si sa nu imi mai zica nimic! M-am saturat pana peste cap! HELP!

3 răspunsuri:
| diidii a răspuns:

Discuta cu el intreaba-l ce nu-i convine si ce mai vrea de la tine avand in vedere ca v-ati despartit.Incercati sa ajungeti la un numitor comun si sa va intelegeti ca niste amici. fundapuppy dog eyes?

| pisi14 a răspuns:

Spune-i ca nu iti place attudinea lui fata de fostul si ca chiar daca nu e ceva intre tine si ex-ul nu ti se pare normal sa se poarte ca un animal in preajma lui

| cataswat a răspuns:

Buna, spune-i ca sa se comporte civilizat. Daca comenteaza, injura, te loveste spune-i ca nu mai poti fii cu el. Avertizeaza-l! Spune-i drept orice, daca nu va reactiona cum trebuie atuncea despartate de el...Baftabig grin