| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

FUNDA + VOT! Buna TPU! Am si eu o problema.:-(! M-am despartit de prietenul meu(din vina lui si nu am mai vrut sa ma impac cu el cand m-a intrebat) si acum eu am prieten si el are prietena.De cand a aflat ca am si eu prieten se comporta foarte urat si mereu cand sunt afara si ma suna prietenul meu se uita la mine cand vorbesc cu el la telefon si incepe sa huiduie [face in toate felurile : huaa, huuu(copilarii din astea)]. Pe mess imi spune ca imi sparce parola de la metin2 adventure (un joc care imi place foarte mult). Va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa fac ca sa nu mai faca asa si sa nu imi mai zica nimic! M-am saturat pana peste cap! HELLLLP!:-(

5 răspunsuri:
| ela23nice a răspuns:

Intreaba-l ce are cu tine si nu ii mai acorda atentie. se va satura odata si odata de aceste copilarii.

| MaRiiH a răspuns:

Te inteleg ce spui, probabil ca el este gelos si nu poate sa iti spuna pentru ca nu a trecut peste despartirea voastra asa ca este bine sa ii spui ca daca sepoarta ca un neadaptat sa nu mai vb cu tine si nici u sa nu il bagi in seama. Sau ii spui sa ramaneti prieteni si cand va sunta prietenul(a) sa fie calm. Oricum se poarta asa pentru ca este gelos ca te are altcineva si nu te mai are el.Si spune in fata tot ce simti atunci cand vorbeste detasat. daca nu te intelege mai vb pe mess. Id:maryx_maryx. Stiu cum este si eu am fost gelos. Bafta

| xxxxx_8576 a răspuns:

Cred ca cel mai bine si mai corect ar fi sa vb prietenul tau cu el, dar sa stii ca daca el face asa inseamna ca ii gelos pe prietenul tau ca vb cu tine si tu nu prea ii tragi atentie

| teodora96_1369 a răspuns:

Pai el cati ani are, geturile astea par de clasa a 4-a. oriqm daca e mai mare si a fost ceva intre voi gesturile astea le afce pentru ca el ink tine la tine. si mai vrea sa fiti impreuna, si nu suporta sa te vada stand de vorba cu un alt baiat ...gelozia asta.ce sa'i faci...

| ShakeJunt a răspuns:

Iti spun eu ce sa faci happy
1) Nu-l mai baga in seama
2)E un copil prost
3) Nu are cum sa iti sparga parola doar daca iti stie parola de la Messenger