| FunkySmile a întrebat:

[FUNDA] Care sunt riscurile unui pierce in buza (partea de jos, stanga love struck )? Dar avantje? big grin
Ce saloane profesioniste stitii?
Peace. kiss

Răspuns Câştigător
| Rus_8917 a răspuns:

Riscuri: acum 3 ani cand mi l-am facut eu am stat cu buza infectata aproximativ o luna
Dezavantaje: iti ramane semn urat, regret enorm ca mi l-am facut la vremea respectiva
Avantaje: poate ca iti sta bine, e ceva in plus, e varsta
Acum alegi, sincer cred ca putem fi deosebite si prin alte moduri prin care sa ramana cicatrici, daca tot vrei pierce fa-l undeva unde sa nu fie atat de vizibila gaura care ramane dupa! big grin Ramane la alegerea ta, succes si sa-l porti sanatoasa in caz ca alegi sa ti-l faci!

2 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Mai bine nu iti mai faci ca iti ramane semn
plus ca se infecteaza la inceput si te doare pana ce se obisnuieste buza cu elbig grin

| Bluemind112 a răspuns:

Dar exista si pierceuri de plastic care arata la fel si am citit ca nu se infecteaza big grin incearca sa te informezi