| Dya_2387 a întrebat:

Funda! Cine stie ce inseamna sau ce este cand te inteapa in operatia de la ampendicita? Funda URGeNT!

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poți confunda durerea de apendice cu durerea de ovare. S-ar putea să ai un chist ovarian, sau poate ai răcit și de aceea te doare în zona aceea.
Sănătate!

| LolNope a răspuns:

Daca esti deja operata,insa nu ai mai mult de o saptamana de la operatie,ar putea fi o infectie si ar trebui sa mergi la doctor.
Daca este mai mult de o luna de la operatie si te inteapa,ar putea fi un chist ovarian si atunci trebuie sa ii zici mamei tale sa te duca la un ginecolog, deoarece ar putea fi forte grav.
Daca nu esti operata, atunci este posibil sa fie apendicita,.

| Aly122 a răspuns:

Pai.asa te mai intzeapa din cand in cand.nu e nimic grav.

| karlaa a răspuns:

Depinde daca te inteapa cand e inorat afara e ceva normal daca nu da fuguta la ginecolog sa nu ai vreun chist pe ovar