| Dya_2387 a întrebat:

Funda!Cine stie ce inseamna sau ce este cand te inteapa in operatia de la ampendicita? Funda URGeNT!

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Că trebuie să mergi urgent la medic!

| 0000anonim0000 a răspuns:

Nu se intampla nimic. E normal... o am de 6 ani si ma inteapa cam de 2 ori pe an. cred. Daca e mai des, gen saptamanal sau zilnic trebuie sa te duci la doctor. Daca ai sub 1 an sau sub 2 ani de la operatie, e normal sa te doara.(Nu am putut sa dorm prea bine un an pe partea dreapta, din cauza ca ma durea). Funda?

| jena0000 a răspuns:

Nu este asa usor.
cand ai fos operata? daca de curand inseamna doctor daca este veche poate fi si ceva care tine de ginecolog. adica tot doctor

| paty23 a răspuns:

Inseamna punctie.