| HappY_5445 a întrebat:

FUNDA-cine stie o dieta eficienta la slabit? si+ ceva exerciti fizice sarituri cu coarda etc...mersi anticipat(am nevoie sa slabesc cu mult!)

Răspuns Câştigător
| Elena_5033 a răspuns:

Pai incearca sa renunti la fast-food, paine cartofi si ajuta foarte mult sa alergi sau sa faci sport in general, nu lua pastile de slabit ca s-ar putea sa te ingrase nu sa te slabeasca. Oricum eu am facut mult sport si am reusit sa dau 7 kg jos pana acum.Succes si tie! xoxo:X:X