| anonim_4396 a întrebat:

Funda!
deci, imi place foarte mult Naruto Shippuden sh vreau sa vad si eu ultimul episod...
Sau daca nu, sa-mi ziceti sh mie cate episoade sunt in total sh cum o sa se termine...
Va rog sa ma ajutati...imi place enorm de mult!
Raman datoare!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naruto Shippuden nu s-a terminat, mai are o gramada si nimeni nu stie cum se va termina.

Asa ca fa bine si urmareste serialul pe site-ul asta:
http://animekage.com/
Apar in fiecare joi episoade noi.

Iar cand ajungi la zi cu ele, daca vrei, poti citi manga(benzi desenate dupa care se fac animeurile si sunt cu mult inaintea serialului), desenata de Masashi Kishimoto (cretorul Naruto), care apare tot in fiecare joi, aici:
http://anime.kage.ro/
Unde cauti capitolul de unde ai ramas;)

Sper ca te-am ajutat! Fundita?:)

| ImHereForYou a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)Sunt la zi cu episoadele! Imi spuse-se o fata k a apaut ultimul episod, dar asta de mult, asta-vara! Acum am inteles cum merge treaba! Dar ti-as fi dat funda daca nu o cereai! tongue tongue

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Naruto Shippuuden inca continua, nu s-a ajuns la ultimul episod.