| santala a întrebat:

Imi plac culorile tari, dar nu stiu ce se mai poarta vara asta. Vreo sugestie?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Se poarta albastru, mov si verde happywinking

mlm
| mlm a răspuns:

Se poarta fuxia, verde, albastru si galben, dar daca tu preferi culorile tari de ce nu le folosesti, crezi ca te va impiedeca cineva?

| Vyio a răspuns:

Am vazut prin magazine multe haine de o culoare roz aprins, dar nu ciclam... e mai mult o combinatie intre culori, dar e foarte reusita, dupa parerea mea.

| claudya a răspuns:

Toate culorile tari... mai ales verde si violet

| Raluca_7548 a răspuns:

Se poarta culorile "tari" cum spuneai si tu.tongue combinatii cat mai ciudate(fara asorteu).bine...nici ca un curcubeu nu poti aparea pe strada...hee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce te prinde....se poarta cel mai bine...eu sunt la clasicul alb negruwinking
sau galben

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde se poarta

| pachy a răspuns:

In vara asta se poarta mult mov si sidef dar in general vara mai ales daca mai ai si putin bronz pe tine poti sa porti foarte mult galben portocaliu, si in general se poarta si rozul...(bafta)