| l0kel0ke a întrebat:

FUNDA!
Eu sunt mai greu de cap si as vrea sa stiu daca te masturbezi iti creste penisul? Daca nu?! Cum as ptuea sa fac sa imi creasca penisul de acasa big grin? Fara pompe, pilule, pastile, carti... etc. Vreau sa fac un exercitiu care sa imi creasca penisul! V-am zis sunt greu de cap si as vrea video cu exercitiulwinking! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cristi_1137 a răspuns:

Frate, masturbandute vei face doar sa iti creasca nivelul de sperma care se produce de fiecare data, in nici un caz nu iti va marii penisul, dar pierzi calciu de fiecare data. Eu sunt sportiv si iti pot oferi toata gama de detalii. Marirea penisului este doar de la un numar de anumiti hormoni prezenti in corp(negrii de obicei au un numar mai mare) acest numar de hormoni poate fi marit doar prin pastile cu efectul necesar, singur poti sa iti maresti penisul doar printr-un regim de mancare adecvat, ai putea sa incerci fructele de mare si ouale(fara misto). Oricum Noroc, o sa ai nevoie.

1 răspuns:
| Frozen a răspuns:

Nu prea poti face asta "acasa", dar citisem undeva niste exercitii care le poti face la tine acasa si care dadeau roade.
Pe langa asta, penisul creste pana la 18-20 de ani, asa ca nu fi ingrijorat.