| D3f4lt a întrebat:

Stiti metode naturale, dar nu dureroase, prin care imi pot mari penisul? Fara pilule, pompe, pastile, etc. Funda la cel mai bun si serios raspuns.

5 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Ce lungime ai?

| frostxtq a răspuns:

Din pacate pentru tine nu exista astfel de metode. Exista asa zisele pastile, dar nu te-ar ajuta la nimic.

| emmaemilia a răspuns:

Sufli intr-o punga si tragi aerul inapoi

| ZMR97 a răspuns:

Laba, faci laba

| Clantza a răspuns (pentru ZMR97):

^ this, dar multa, tata, pana simti ca ai febra musculara. Acum lasand caterinca la o parte, stii ca penisul este de fapt un muschi care pentru a se dezvolta trebuie antrenat.