| ByBy1 a întrebat:

Funda! I-am spus unui baiat ca-l plac dupa ce am aflat ca si el ma place, si cand l-am intrebat daca ma place a sp "nu" si eu i-am sp bine ..pa, si dupa a inceput sa ma invite in oras sa vrea sa ma sarute! pai daca a sp ca nu ma place de ce mai facea asa?

Răspuns Câştigător
| 5a a răspuns:

I-a fost rusine sa spuna Da si cand a vazut ca te-a pierdut acum te vrea inapoi alta solutie nu exista! Da si tu i-ai zis cica "pa" laughing ma face-ti sa rad!
Normal el trebuie sa te invite la un suc undeva la o terasa sa stati de vorba nu direct sa-i spui tu sau el sa-ti spuna " iti placi de mine? ", "nu", "ok, pa" cati ani aveti mai copii big grin

| ByBy1 explică (pentru 5a):

Poi in 1 rand ce era sa-i sp...

| 5a a răspuns (pentru ByBy1):

Multumesc pentru funda, ori cum ai grija sa nu se foloseasca de tine, adica ca nu umble cu tine sa arate la toata lumea ca el are prietena, fi mai isteata decat el vezi cum gandeste daca vezi ca nu-i de tine lasa-l e mai bine asa!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a vrut sa recunoasca, nu are incredere in el.E sigur ca te place.
Ai grija ca sa nu te foloseasca!happy